АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Отримайте безкоштовну консультацію!

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Отримайте безкоштовну консультацію!

Одним з основних напрямків діяльності Юридичної компанії « Detective Secret Service» є абонентське юридичне обслуговування. Як показав багаторічний досвід роботи в цьому напрямку саме такий підхід до вибору юридичного партнера (радника) є більш надійним та економічно обґрунтованим, що дозволяє клієнту самостійно визначати обсяги юридичних послуг, необхідні для задоволення потреб його підприємства.

Абонентське юридичне обслуговування – це комплексне юридичне обслуговування клієнта з усіх правових питань, що виникають в процесі здійснення ним господарської діяльності, що дозволяє уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові і комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми.

Абонентське юридичне обслуговування дає можливість забезпечити чіткість договірних відносин, створити баланс фінансових і правових інтересів, провести діагностику господарської діяльності, виявити і усунути ризики, прогнозувати податкове навантаження, скоротити витрати, підвищити ефективність роботи у цілому.

Основною перевагою абонентного супроводження бізнесу є гарантія своєчасного отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату, при цьому:

  • клієнт абсолютно законно економить грошові кошти при сплаті податків і обов’язкових платежів на заробітну плату штатного юриста, а також звільняєтесь від додаткових господарських витрат (утримання робочого місця юриста, забезпечення його нормативною базою та спеціалізованою літературою);
  • на клієнта працюватиме ціла команда, а він сплачує за послуги одного юриста;
  • кваліфіковані фахівці завжди нададуть відповідь на будь-які питання клієнта;
  • ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося з метою кар’єрного зростання і вищої заробітної плати;
  • ми гарантуємо конфіденційність, якість та своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і відповідаємо за це своєю репутацією.

Приблизний перелік юридичних послуг, що надаються Юридичною компанією « Detective Secret Service» в рамках абонентського обслуговування:

  • надання оперативних усних та підготовка письмових юридичних консультацій, висновків; розробка, аналіз угод і договорів;
  • юридична експертиза документації клієнта: документів юридичної особи (наказів, розпоряджень, інструкцій, положень), претензій, скарг, звернень, ділового листування з контрагентами або партнерами по бізнесу, запитів, в т.ч. державних органів, відповідей на них, інших документів);
  • участь юриста в нарадах і переговорах з контрагентами або бізнес-партнерами на стороні клієнта; повний юридичний супровід угод клієнта;
  • представництво інтересів підприємства, організації перед державними органами: фіскальними, контролюючими, правоохоронними і т.д.

Вищеописаний перелік юридичних послуг – приблизний і змінюється в залежності від побажань Клієнта.

Якщо ви хочете скористатися послугами з абонентського юридичного обслуговування, то ми завжди готові вам допомогти! Ми зацікавлені в тривалому і взаємовигідному співробітництві з кожним клієнтів. Таким чином, вибираючи нашу компанію, кожен може розраховувати на високу якість надаваних послуг, професіоналізм співробітників і доступні розцінки.