За вами хвіст. Як виявити зовнішнє спостереження

Зовнішнє спостереженням (ЗС) – це один зі способів ведення діяльності, що має на увазі постійне або вибіркове дослідження стану і діяльності об’єкта спостереження з подальшим узагальненням і аналізом отриманих у результаті його проведення даних. Основні завдання стеження: • визначення кола спілкування особи, за якою стежать; • виявлення її інтересів та схильностей; • встановлення розмірів і…

Як не стати жертвою работоргівлі?

Як не стати жертвою работоргівлі? Маючи багаторічний досвід детективної роботи ми неодноразово розкривали справи у сфері работоргівлі під виглядом працевлаштування за кордоном. Із зростанням запитів українців на працевлаштування за кордоном, також зросли апетити шахраїв, бажаючих нажитись на продажі наївних заробітчан, як безоплатної робочої сили. Прикладом таких дій ми коротко опишемо одну нашу справу, де всіх…

Відновлення відносин

Розлучення між чоловіком і дружиною найчастіше відбувається через подружню зраду. Це сумна статистика в Україні і зокрема у Львові та Львівській області. Можна змиритися з розлученням, але закохана людина ніколи на це не погодиться і буде відстоювати свій шлюб.

Аналітик сімейних відносин

Аналітики сімейних відносин «Detective Secret Service» на основі наявної інформації можуть повідомити причину сімейних проблем, вирішити дані проблеми та надати психологічну допомогу

Допомога адвокатам

Клієнту немає необхідності ходити по різним агентствам, весь комплекс послуг він може отримати в одному місці. Юристи, в свою чергу, надають саме юридичні послуги, збільшуючи клієнтську базу.

Допомога у вирішенні сімейних проблем

Необхідно вирішити сімейні проблеми? Ми допоможемо Вам в цьому. Приватний детектив з’ясує, в чому справжня причина того, що близька людина поводиться не так, як зазвичай, простежить за його контактами.

Інформація по номеру телефону

Не рідко виникають ситуації, коли на ваш мобільний телефон ночами дзвонять невідомі особи і втручаються у ваше життя, а також коли люди на межі розлучення і ви хочете взнати хто постійно дзвонить до вашої коханої людини.

Надання юридичної допомоги

Звертаючись в нашу детективне агентство, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що Вам в повній мірі буде надана вся необхідна юридична допомога. А також запропоновано комплексний підхід до вирішення виниклого питання.

Перевірка персоналу

Питанням підбору кадрів завжди приділяється особлива увага. Адже, наймаючи працівників, ми допускаємо своє життя сторонніх, нерідко довіряючи їм найцінніше, що у нас є.

Приватний розшук

Приватна розшукова діяльність – це діяльність, до якої входить збір інформації відносно фізичних та юридичних осіб, пошук викраденого майна або боржників, розшук безвісти зниклих…