Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

Детективне агентство «DETECTIVE SECRET SERVICE» у місті Жовква

Вам терміново потрібна допомога кваліфікованого приватного детектива, при цьому немає часу обдзвонювати організації, що пропонують подібні послуги? Детективне агентство «DETECTIVE SECRET SERVICE» співпрацює з безліччю клієнтів, заслуживши їхню довіру своєю професійною діяльністю. Фахівці справляються навіть з, здавалося б, нерозв’язних ситуаціями, якщо вони не суперечать закону. Також можна скористатися послугами криміналіста або графолога в місті Жовва, де ведуть свою діяльність приватні детективи агентства «DETECTIVE SECRET SERVICE».

Вас терзають сумніви щодо вірності другої половини? Кваліфікований психолог допоможе вам гідно прийняти ситуацію, що склалася і визначитися з подальшими діями. У разі розлучення юристи грамотно оформлять необхідні папери. Достатньо зателефонувати в офіс детективного агентства і викласти суть проблеми.

Спектр послуг від приватних детективів в Жовква

Приватний детектив займається питаннями, що стосуються подружньої невірності, пошуку зниклих без вести людей, забезпеченням безпеки бізнесу клієнта. Спеціаліст надає консультацію по установці блокуючих несанкціоновану прослушку пристроїв, займається питанням забезпечення фото- відеоспостереження на підприємстві з метою попередити ризик крадіжки. Доречно періодично перевіряти приміщення на наявність «жучків», а також – за потребою влаштовувати перевірку на поліграфі серед співробітників компанії.

Фахівці агентства «DETECTIVE SECRET SERVICE» максимально убезпечать базу даних фірми клієнта, і проведуть консалтингові консультації, що сприяють підвищенню ефективності роботи всього колективу. У деяких випадках навіть використовується детектор брехні.