ПРО НАС

Отримайте безкоштовну консультацію!

ПРО НАС

Отримайте безкоштовну консультацію!

Хто ми?

Детективне агентство «Detective Secret Service» – це перевірена компанія, яка працює на ринку приватного розшуку не перший рік. Наші співробітники добре розбираються в законодавстві завдяки профільній юридичній освіті і минулому досвіді оперативної роботи в правоохоронних органах. Ми дбайливо зберігаємо всі таємниці клієнтів, оскільки бездоганна репутація компанії – наше головне досягнення.
Чим ми можемо бути вам корисні?

Ми проведемо приватне розслідування, зберемо необхідні відомості про людину або про компанії, знайдемо зниклого родича або боржника, проведемо експертизу і надамо юридичну підтримку. З нами ви вирішите навіть найважчу проблему. Повний перелік послуг детективного агентства «Detective Secret Service» ви знайдете в розділі “Послуги”.

Наш досвід і перевірені часом методи допомагають нам працювати з найбільшою користю для вирішення завдань клієнтів. А сучасні технології розширюють межі, і дають приватним детективам нові можливості. Тому ми відразу приступаємо до виконання завдання і завжди досягаємо поставленої мети.

«Detective Secret Service» працює виключно в рамках чинного законодавства. Вся інформація, яку ви отримаєте від наших приватних детективів, перевірена і може бути використана в судовому розгляді.

Переваги детективного агентства «Detective Secret Service»:

  • команда досвідчених сищиків і грамотних юристів – справжні професіонали,
  • ми забезпечуємо повну конфіденційність своїм клієнтам,
  • працюємо не на статистику розкриття злочинів, а на результат,
  • не поділяємо справи на важливі і другорядні, кожен клієнт отримує максимум уваги і професійного підходу до справи.

Хто наші клієнти?

Це звичайнісінькі люди, які зіткнулися з незвичайними проблемами. Пенсіонери, топ менеджери великих компаній, домогосподарки і адвокати можуть отримати кваліфіковану допомогу приватних детективів, звернувшись до нас. Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Добре розбираємося в сімейному, цивільному і кримінальному кодексах.

Ми вам допоможемо!

Якщо у вас виникли питання або ви потребуєте допомоги, яку не знайшли в переліку наших послуг, звертайтеся за безкоштовною консультацією. Будемо разом шукати рішення вашої проблеми. Але не обов’язково чекати удару долі, який можна попередити. Перевірка майбутнього чоловіка, потенційного партнера або найманого персоналу дає можливість уникнути багатьох неприємних ситуацій в майбутньому.

Для отримання консультації по e-mail використовуйте спеціальну форму на сторінці «Контакти». Ми добре розуміємо, що таке конфіденційність. Гарантуємо, що вся інформація, яку ми отримаємо від вас, не буде передана третім особам ні за яких обставин.