ПРО НАС

Отримайте безкоштовну консультацію!

ПРО НАС

Отримайте безкоштовну консультацію!

Нашому детективному агентству Ви можете доручити провести приватне розслідування, зібрати відомості як про компанію так і про людину, знайти безвісти відсутню людину, замовити експертизу, також наша компанія здійснює супровід юридичних осіб, надає допомогу у вирішенні будь який юридичних питань.

Починаючи свою роботу, ми націлені на вибудовування довірчих відносин із замовниками для кращого розуміння суті проблеми і вироблення ефективних методів її рішення.

У своїй діяльності ми спираємося тільки на свій досвід і надійні перевірені часом методи. Це означає, що наші клієнти – прості громадяни, адвокати, підприємці і власники бізнесу – отримують здобуті детективами лише перевірені та достовірні відомості, які в залежності від ситуації можуть бути використані як незаперечна перевага в суперечці над опонентом зокрема і у судовій суперечці.

На нашому сайту, в розділі «Послуги», ви зможете вибрати найбільш підходяще для вашого завдання рішення. У разі, якщо ви не знайдете те, що шукаєте, або у вас виникне питання за змістом конкретної послуги, ми будемо раді проконсультувати вас.

Для отримання консультації по e-mail використовуйте спеціальну форму на сторінці «Контакти». Ми добре розуміємо, що таке конфіденційність, і тому гарантуємо, що вся інформація, яку ми отримаємо від вас, не буде передана третім особам ні за яких обставин.

Будемо раді бачити вас в числі наших постійних замовників!