Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ В МІСТІ СТРИЙ

Жителі міста Стрий мають можливість вирішити ряд, здавалося б, вкрай складних проблем, або отримати відповіді на вельми делікатні питання, звернувшись за допомогою в детективне агентство «DETECTIVE SECRET SERVICE». Кваліфіковані фахівці готові взятися за справу будь-якої складності, навіть якщо замовник перебуває за межами країни. Завдяки тісній співпраці з колегами по всьому світу, офіційні представники детективного агентства ведуть діяльність практично в кожному місті України.

Спектр послуг

Приватний детектив завжди надасть необхідну допомогу. Клієнту необхідно зателефонувати і повідомити про свою проблему. Досвідченим професіоналам під силу знайти людину за номером телефону, встановити факт наявності / відсутності подружньої зради, надати юридичну допомогу одному з подружжя при розлученні через невірність другої половини. При відсутності шлюбного контракту позитивний результат справи гарантований. Співробітники детективного агентства дотримуються норми конфіденційності, тому інформація ніколи не потрапить до сторонніх осіб.

Приватний детектив своїми грамотними діями здатний забезпечити клієнту алібі на випадок власної зради. Події будуть розвиватися таким чином, що у другої половини не виникне причин звинуватити вас у зраді, незважаючи на її наявність. Але детективне агентство ніколи не надасть алібі людям, які вчинили злочин.

Професійна допомога сищиків може знадобитися не тільки для того, щоб встановити факт зради. У «DETECTIVE SECRET SERVICE» працюють тільки висококваліфіковані фахівці, готові допомогти знайти оптимальний вихід з безлічі проблем. Клієнту варто лише зателефонувати за вказаним на сайті номером і докладно викласти факти майбутньої справи.