Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

Проблеми наркоманії

З’явилися підозри, що хтось із близьких вживає наркотики? Розвіяти або підтвердити ваші тривоги зможе приватний детектив.

У наші дні наркоманія стала справжнім бичем великих міст. Не менш небезпечними є і захворювання, супутні їй (мова йде про СНІД, сифіліс, гепатит). Відповідно до офіційних даних, основними споживачами наркотиків є молодь і підлітки, вік яких коливається від 12 до 25 років.

Як захистити своїх рідних від цієї проблеми?

До наркотичних речовин звикають досить швидко, але не з першого разу. Відповідно, важливо своєчасно виявити ознаки, що свідчать про вживання наркотиків і вжити заходів для запобігання катастрофічним наслідкам. Далеко не кожна людина точно знає, де знаходяться його близькі або діти в даний момент і з ким вони спілкуються. Якщо Ви маєте певні підозри про те, що в їх оточенні з’явилися підозрілі особи або що вони захопилися наркотиками, необхідно звернути більш пильну увагу на їх поведінку. Основними ознаками того, що людина вживає заборонені речовини, є:
– Він виглядає як п’яний, але при цьому відсутня запах спиртного.
– У нього часто змінюється настрій, іноді він поводиться неадекватно.
– Спостерігається різке коливання рухових функцій: від надмірної активності до млявості і загальмованості
– Змінюється його мова, вона сповільнюється або прискорюється, артикуляція стає нечіткою.
– Порушується сон, з’являється блиск в очах, зіниці стають розширеними або звуженими, людина відчуває постійну спрагу.

Однак, навіть в разі збігу кількох з вищеназваних ознак, не слід відразу думати, що ваша дитина або родич став наркоманом. Але і закривати очі на факти підозрілої поведінки не варто, адже впоратися з проблемою набагато простіше, якщо виявити її на самому початку. Перше, що необхідно зробити, це перевірити виникли побоювання. При цьому надзвичайно важливо, щоб Ви не образили близької вам людини безпідставними підозрами, в іншому випадку ні про яку довіру в сім’ї в майбутньому говорити не доводиться. Відповідно, Вам потрібна достовірна інформація, що підтверджує або спростовує Ваші підозри.

Найкраще рішення в такій ситуації – звернутися в детективне агентство. Приватний детектив проведе своє розслідування і представить Вам повний звіт про те, що відбувається з вашими дітьми, близькими, або співробітниками. Він збере відомості про їх захоплення, друзів, сумнівних знайомствах, представить реальні факти підтверджують вживання Вашими родичами наркотиків (при наявності таких). А якщо ситуація буде дійсно критичної, то зможе надати і реальну підтримку. Це може бути консультація юриста, підготовка необхідних документів, участь в судовому розгляді.