Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

ВИННИКИ ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ

Розшукове агентство «DETECTIVE SECRET SERVICE» здійснює свою діяльність у багатьох українських містах, включаючи Винники. За допомогою до досвідчених детективів можуть звертатися приватні і юридичні особи, що знаходяться в Україні або за її межами.

Одним з напрямків діяльності агентства є питання подружньої невірності. Приватний детектив в найкоротші терміни надасть клієнту фото-відео підтвердження того, зраджує йому друга половина чи ні. Додатково, можна влаштувати перевірку на вірність для нареченого або нареченої, щоб уникнути неприємних моментів після весілля. З аналогічною метою може бути застосований детектор брехні. Співробітники детективного агентства обіграють ситуацію так, яка перевіряється людини не виникне навіть найменших підозр. У свою чергу, клієнт дізнається всю правду про свою другу половину. У деяких випадках замовник сам приймає участь в заздалегідь складеному сценарії.

Ми зберігаємо секрети наших клієнтів

Ключовою умовою роботи агентства «DETECTIVE SECRET SERVICE» є дотримання політики конфіденційності. До приватного детектива в Винниках часто звертаються як чоловіки, так і жінки з дуже вимогливими питаннями, що стосуються подружньої зради або інших сімейних негараздів. При цьому передача інформації стороннім абсолютно неприпустима. Додатково, замовник самостійно розпоряджається отриманими даними.

Детективне агентство прийде на допомогу підприємцям і керівникам великих організацій, зберігши всі комерційні таємниці. Допомога професіоналів не завадить, навіть якщо в бізнесі немає будь – яких проблем. Часто на перший погляд сумлінні співробітники потай передають різну інформацію конкурентам, тим самим підриваючи діяльність організації зсередини. Також установка відеоспостереження допоможе оперативно розкрити випадки можливого розкрадання матеріальних цінностей на підприємстві. Краще зайвий раз перестрахуватися, скориставшись послугою перевірки приміщення на наявність прослушки і пошук невідомо коли встановлених недоброзичливцями «жучків». Співробітники агентства «DETECTIVE SECRET SERVICE» оперативно виявлять загрозу бізнесу клієнта ще на початковій стадії, запобігши можливість незаконного захоплення підприємства рейдерами. Все детективи розшукового агентства мають колосальний досвід роботи в правоохоронних органах або інших державних організаціях. Вони використовують в роботі найбільш сучасне професійне обладнання, що в рази збільшує продуктивність діяльності фахівців.