Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

Допомога адвокатам

Як показує практика, діяльність адвокатів і приватних детективів нерідко тісно переплетена. Практично третини клієнтів, після того, як вони отримають необхідні відомості, потрібна допомога юристів. Завдяки спільним зусиллям сищика і адвоката у виграші залишаються і замовники і правознавці. Клієнту немає необхідності ходити по різним агентствам, весь комплекс послуг він може отримати в одному місці. Юристи, в свою чергу, надають саме юридичні послуги, збільшуючи клієнтську базу.

Професії адвокат і юрист не просто мають багато точок дотику, правильніше було б сказати, що вони доповнюють один одного. Незалежно від того, на якій стадії знаходиться конфлікт, ефект від спільної роботи може бути дуже помітним. Відчути плюси такого об’єднання можна буквально відразу. Наприклад, клієнт відвідав приватного детектива і отримав необхідну інформацію. У звичайній ситуації наступний крок це пошук адвоката, вибудовування довірчих взаємин з ним, присвячення його в усі нюанси.

Або навпаки, проконсультувавшись з адвокатом, Ви приступаєте до пошуку детектива, ставите перед ним завдання, уточнюєте, яку саме інформацію хочете отримати Вас цікавить. Але і це далеко не все, в майбутньому Ви будете постійно займатися координацією роботи різних фахівців, що пов’язане з певними складнощами. Завдяки тому, що наші адвокати та детективи працюють комплексно, ми позбавимо Вас від цих проблем, збережемо Ваш час і нерви.

У детективне агентство в основному звертаються, якщо є необхідність знайти певну інформацію, документи, людини, поспостерігати за ним. Таким чином, мова йде про активну пошукову діяльність. Після того, як відомості отримані, важливо прийняти правильне рішення. І тут без кваліфікованої допомоги юристів і знання всіх тонкощів законодавства не обійтися. Тобто, настає час залучати до роботи адвокатів.

Не менш важлива спільна робота і коли мова йде про адміністративні або кримінальні справи. В даному випадку на адвоката лягає робота по організації правової бази, завдання сищика – знайти необхідні документи і свідків. Аналогічно виглядає ситуація і коли ведуться цивільні справи.

Комплексні послуги знадобляться і в тому випадку, якщо необхідно повернути борги і розшукати майно боржників. Завдяки розподілу повноважень проблема клієнта вирішується більш якісно і швидко. Детектив займається розшуком майна і відпрацюванням зв’язків, а адвокат оформленням необхідних документів.

Слід зауважити, що в наші дні, об’єднані послуги юриста і приватного детектива користуються великим попитом серед гостей з інших країн.

Наше детективне агентство запрошує кваліфікованих адвокатів для взаємовигідного співробітництва.

 

Плюси роботи з нами

– За час своєї роботи ми накопичили величезний досвід в сфері отримання відомостей і розшуку людей.
– Наше детективне агентство володіє необхідним і достатнім адміністративним ресурсом, що дозволяє вирішити будь-які проблеми клієнта.
– Вся необхідна інформація надходить з достовірних і перевірених джерел.
– Ми давно і успішно співпрацюємо з різними юридичними фірмами і адвокатами.