Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

Перевірка персоналу

Питанням підбору кадрів завжди приділяється особлива увага. Адже, наймаючи працівників, ми допускаємо своє життя сторонніх, нерідко довіряючи їм найцінніше, що у нас є. Наприклад, наймаючи нянь, ми залишаємо під їхньою опікою наших дітей, водії і охоронці забезпечують нашу безпеку, обслуговуючий персонал і домработник можуть отримати доступ до нашого майна, важливим конфіденційної інформації тощо.

Практично незнайомі нам люди нерідко знають те, про що невідомо навіть нашим близьким. Надаючи їм доступ до особистих даних, ми очікуємо, що все залишиться в таємниці. Однак не кожній людині варто так довіряти. Адже, наймаючи на роботу співробітника, ми маємо про нього мінімум відомостей. А якщо взяти до уваги, що наявність негативних фактів у своїй біографії кожен намагається приховати, особливо маючи непорядні наміри, то дізнатися правду можна лише, провівши ретельну перевірку.

 

Звернувшись в детективне агентство, можна замовити перевірку персоналу

 

Ні для кого не секрет, що від правильного підбору кадрів залежить багато чого. У деяких компаніях ретельно перевіряють лише тих, хто претендує на керівні посади, а ось до питань відбору решти персоналу підходять досить халатно. А адже забезпечити результативну роботу фірми можна лише в тому випадку, якщо всі відділи будуть працювати злагоджено і ефективно. В першу чергу це стосується великих компаній. Також не слід забувати, будучи Вашим співробітником, людина отримує доступ до багатьох важливих даних, включаючи і інформацію особистого характеру.

 

Що входить в послугу «перевірка персоналу»?

 

Приватний детектив може надати неоціненну допомогу в даному питанні. Він визначить, наскільки достовірні дані, представлені кандидатами, збере відомості, що дозволяють дати характеристику і діловим або особистим якостям майбутніх працівників (чи мають вони судимість, залучалися вони до адміністративної або кримінальної відповідальності, чи вживають наркотики і т.д.). Також наші співробітники встановлять, чи немає серед персоналу інформаторів конкурентів або зловмисників. При необхідності, ми можемо організувати перевірку на детекторі брехні (поліграфі).