Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

Спостереження і стеження

У всі часи головним обов’язком приватних сищиків було здійснення стеження і прихованого спостереження за конкретною людиною, якого бажає перевірити клієнт. І в наші дні ця послуга не втратила своєї актуальності.

Будь-яка робота, яку виконують співробітники детективного агентства, повністю конфіденційна, в тому числі і спостереження за об’єктом.

Звертаючись до приватного детектива, Ви можете бути повністю впевнені, що будь-які факти, виявлені в ході розслідування, стануть відома виключно Вам і детективу. Ніхто сторонній не зможе отримати доступ до даних, накопичених під час стеження. Крім того, наше детективне агентство надає повну гарантію, що ні сама людина, за яким ведеться спостереження, ні його оточення не помітять цього.

Варіанти стеження за що цікавлять клієнта особою можуть бути наступними:
– Приховане спостереження (мова йде про прихований відеоспостереження, прослуховуванні житлових і офісних приміщень, телефонів, контроль за листуванням, використанні інших сучасних пристроїв).
– Зовнішнє спостереження, яке здійснює висококваліфікований приватний детектив.

Як організувати спостереження

Нерідко ми мучимо себе постійними підозрами, губимося в здогадах, не знаючи, як веде себе чоловік або дружина, коли нас немає поруч. І думки, що виникають в нашій голові, ніяк не можна назвати приємними. Як результат, погіршується настрій, знижується працездатність, псуються стосунки в родині. Навіть якщо ваші фантазії безпідставні, то наслідки постійних мук можуть бути самими непередбачуваними. Навіщо мучитися сумнівами? Набагато простіше вдатися до допомоги приватного детектива і замовити приховане спостереження. Так Ви зможете підтвердити або спростувати свої сумніви, чи не скандалячи і не з’ясовуючи стосунки з рідними і дорогими Вам людьми.

 

Хочете організувати стеження – Вам допоможе професійний сищик

 

Стеження і спостереження – ключові напрямки діяльності будь-якого приватного детектива. Співробітники детективного агентства володіють великим досвідом і всіма необхідними навичками, а також сучасним обладнанням. Тому, вони виконають роботу якісно і професійно, причому в найкоротші терміни.

Ми можемо організувати стеження за людиною, незалежно від того, як він пересувається – пішки або на автомобілі. Крім того, наші фахівці здатні вести спостереження за будь-яким стаціонарним об’єктом, будь то квартира, дача, офіс або інше приміщення.

Здійснення спостереження або стеження за об’єктом включає в себе проведення фото- і відеозйомки, а також фіксацію всіх контактів об’єкта. Отримані дані будуть надані замовнику в повному обсязі.

Зацікавилися цією послугою, хочете дізнатися більше? Детальну інформацію про ціни Ви знайдете на нашому сайті. Також ви можете зв’язатися з нами за телефоном +38 (067) 947 49 80. Фахівці агентства дадуть відповідь на всі Ваші запитання.