Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

Розшук майна боржника

Як одне з найважливіших напрямків діяльності приватного детективного агентства слід виділити здійснення розшуку особистого майна боржників. Випадки, коли люди, не бажаючи повертати взяті в борг гроші, намагаються сховатися сам і зберегти в таємниці факт наявності у нього майна, досить нерідкі в сучасній практиці. Тут без залучення приватного детектива просто не обійтися. Ми допоможемо вам розшукати, як людини, що зайняв у вас гроші, так і його майна. Замовити цю послугу ви можете, зв’язавшись з нами по телефону +38 (095) 064 06 72.

 

З якої причини робота з розшуку боржників перетворилася в таку затребувану послугу

 

В даний час багато фінансових установ, включаючи як офіційні банки, так і небанківські кредитні організації, надають громадянам можливість взяти гроші в кредит без особливого клопоту. В результаті більшість людей просто звикли жити в борг і розраховувати на позикові кошти. У деяких випадках, через неможливість або небажання повертати борги, вони просто намагаються сховатися від своїх кредиторів.

Отримувати і витрачати гроші любить кожен, а ось віддавати їх назад приємного мало, навіть при наявності такої можливості. Але більшість намагається погасити свої кредити вчасно. Однак виділяють певну категорію людей, для яких ухилення від повернення позик перетворилося в стандартний стиль життя. Беручи в борг, вони ставляться до цього як до чергового захоплюючої пригоди. Такі люди як би ставлять перед собою завдання отримати позику, і протягом максимально тривалого періоду не розраховуватися з кредиторами. А якщо вийде, то й зовсім уникнути їх повернення.

 

Переваги звернення до приватного детектива

– Звертаючись за послугою до приватного детектива, Ви точно отримаєте професійний підхід до вирішення Вашої проблеми. При цьому Ви можете бути в повній мірі впевнені, що робота буде доручена справжнім професіоналам, які мають величезний досвід в даній сфері і так само як і Ви, зацікавленим в тому, щоб робота була виконана швидко і якісно.
– Крім цього, звернення в активну агентство дозволить вам заощадити свої сили, час і нерви.
– Шанс розшукати боржників набагато вище, якщо за справу беруться професіонали.

Ми прекрасно усвідомлюємо, що розшукувати боржників завжди неприємно. Тому особливо уважно поставимося до вирішення Вашої проблеми. Крім того, ми гарантуємо абсолютну конфіденційність. Головна наша мета – допомогти клієнту в рішенні його проблеми. Причому для нас немає різниці, хоче він розшукати боржника, його майно або встановити стеження. Яким би складним не було справа, ми зробимо все можливе, щоб отримати позитивний результат.