Україна, 79044, м. Львів, вул. Шептицьких,14

Розслідування загроз

Говорячи про загрозу, найчастіше мають на увазі залякування, коли людині загрожують завдати шкоди будь-яким способом. У той же час будь-які спроби розслідувати погрози в рамках закону малоефективні. Адже навіть при наявності бажання і фактів, залучити підозрюваного до відповідальності досить складне завдання. З цієї причини силові структури вважають за краще уникати таких справ.

А ось звернувшись до приватного детектива, Ви можете бути впевнені в отриманні бажаного результату. Робота сищика не обмежена формальними рамками, йому немає необхідності турбуватися про виконання квартального плану, він може приділити розслідування все свій час. Крім того, за своїми можливостями детективні агентства часто не поступаються офіційним структурам. Тож не дивно, що коли потрібно розслідувати погрози, люди найчастіше вдаються до допомоги детектива, а не поліції.

Якщо розглядати загрозу, як захід впливу на людину, то тут є свої нюанси. В першу чергу приватного детектива важливо з’ясувати, про який тип загрози йдеться. Адже одне знання цього дає можливість скласти певну думку про підозрюваного.

В цілому прийнято виділяти кілька типів загроз, а саме:
– Здійснити фізичну розправу. Тобто, нанести тілесні ушкодження.
– Заподіяти матеріальні збитки. Може йтися, наприклад, про обіцянку нанести пошкодження автомобілю.
– розголосити компрометуючу інформацію (шантаж). Причому можуть матися на увазі, як реальні, так і неправдиві відомості.
– Убити клієнта. Цей варіант зустрічається найбільш рідко, але він вважається і самим небезпечним. Найчастіше, це свідчить про наявність у підозрюваного психологічних проблем.

Чим може допомогти приватний детектив?

 

Робота приватного детектива в даній ситуації в першу чергу полягає в отриманні максимально повних і достовірних даних про підозрюваного. Використовуючи сучасну техніку, сищик здійснює збір відомостей, проводить їх аналіз, звіряє з незаперечними фактами. Визначивши потенційного підозрюваного, детектив встановлює, наскільки при здоровому глузді ця людина і чи становлять його обіцянки реальну небезпеку. У тих випадках, коли загроза дійсно реальна, співробітник детективного агентства збирає всі можливі докази, які б дозволили завести кримінальну справу.

Справжній професіонал добре розбирається в тонкощах судової системи. Тому всі надіслані ним докази будуть незаперечними і здатними вплинути на рішення суду. Це ще раз підтверджує, що при виникненні загрозливої ​​ситуації звертатися до детективу не лише можна, а й доцільно. Адже приватні сищики з великою увагою підходять до розслідування погроз, ніж поліція.